Napisz do nas: info@avseccargo.pl

Kontrola bezpieczeństwa

Start > Kontrola bezpieczeństwa

Firma Avsec Cargo posiada przyznany przez Urząd Lotnictwa Cywilnego status Zarejestrowanego Agenta od maja 2016 roku. Status Zarejestrowanego Agenta pozwala na świadczenie usługi kontroli bezpieczeństwa ładunków lotniczych. Nasza firma oferuje najlepsze warunki obsługi przesyłek. Kontrola przeprowadzana jest przez doświadczony, profesjonalny i dobrze wyszkolony personel. Avsec Cargo jest jedynym Zarejestrowanym Agentem na terytorium RP, co pozwala zatrudnionym przez nas operatorom kontroli bezpieczeństwa na wzięcie  pełnej odpowiedzialności za kontrolowane przesyłki.

Avsec Cargo posiada najnowszy sprzęt do prowadzenia kontroli bezpieczeństwa. Są to urządzenie rentgenowskie oraz wykrywacz śladowych ilości oparów materiałów wybuchowych (ETD).

Obowiązującą w Avsec Cargo filozofią jest traktowanie bezpieczeństwa operacji lotniczych na równi z interesami handlowymi. Rozumiemy kwestie bezpieczeństwa nie tylko pod kątem wykrywania przedmiotów zabronionych w ładunkach lotniczych, ale również ochrona fizyczna przed ingerencją w wysyłany przez Państwa towar.

 

Kontrola bezpieczeństwa ładunków lotniczych

Nasze lokalizacje:

Warszawa/Raszyn Poznań/Wysogotowo
ul. Słowikowskiego 81a
05-090 Raszyn
ul. Bukowska 41

61-082 Wysogotowo