Napisz do nas: info@avseccargo.pl

Zlecenie SPX

Start > Zlecenie SPX

Parasol SPX to innowacyjna usługa dedykowana firmom spedycyjnym i przewoźnikom drogowym dostarczających cargo lotnicze. Umożliwia spedytorom dostęp do zweryfikowanych przez Avsec  firm transportowych ze statusem SPX. Natomiast firmy transportowe mogą dołączyć do bezpiecznego łańcucha dostaw ze statusem SPX sygnowanym przez Avsec i otrzymywać zlecenia  SPX od firm spedycyjnych.

Bezpieczny łańcuch dostaw – zlecenia SPX

Avsec łączy ze sobą spedytorów i przewoźników drogowych w celu współpracy. Weryfikujemy dla firmy spedycyjnej pracowników przewoźnika drogowego pod kątem sprawdzenia przeszłości oraz wymaganych szkoleń za pomocą platformy Avsec Control .

Przejmujemy odpowiedzialność za zgodność dokumentów przewoźnika drogowego z przepisami prawa polskiego i UE w zakresie bezpieczeństwa. Na platformie Avsec Control prowadzona jest ewidencja działań w formie elektronicznej. Spedytor otrzymuje do współpracy dodatkowe firmy transportowe, a firma transportowa dołączając do bezpiecznego łańcucha dostaw dzięki Parasolowi SPX może realizować nieodstępne dotychczas dla niej zlecenia ze statusem SPX.

Zlecenie SPX – korzyści dla firmy spedycyjnej

Spedytor otrzymuje dostęp do sprawdzonych i wiarygodnych firm transportowych ze statusem SPX. Dzięki temu przyspiesza z transportem dla swoich klientów, korzystając z większej bazy sprawdzonych kontrahentów. Uzyskuje dodatkowe zasoby czasowe i organizacyjne na obsługę nowych klientów i zwiększa swoje przychody.

Parasol SPX – korzyści dla firmy transportowej

Firma transportowa może w prosty sposób dołączyć do bezpiecznego łańcucha dostaw pod szyldem Avsec ze statusem Zarejestrowanego Agenta. Ma dostęp do szeregu usprawnień jako firma, która znajduje się w bezpiecznym łańcuchu dostaw, w tym krótszego czasu obsługi ładunku na lotnisku, całkowitego zwolnienia z kosztów kontroli bezpieczeństwa oraz zapewnienia integralności przesyłki w czasie transportu. Przyspiesza z transportem dla swoich klientów, dzięki zminimalizowanym procedurom kontroli bezpieczeństwa. Uzyskuje dodatkowe zasoby czasowe i organizacyjne na obsługę nowych klientów. Zwiększa swoje przychody dzięki nawiązaniu współpracy z nowymi, sprawdzonymi firmami spedycyjnymi.

Zapraszamy do pobrania prezentacji o usłudze Parasol SPX.

W celu współpracy prosimy o kontakt na adres: info@avseccargo.pl .